DS18 1.5-Inch Polyimide Composite Diaphragm – For PRO-DRNSC1.5 and Universal 8Ω Compression Drivers
In stock
Quantity
SKU: dsePRO-DRNSC1.5VC Category: Brand:
Description
DS18 1.5in Composite Polymide Replacement Diaphragm For PRO-DRNSC1.5 & Universal 8 ohm
Fitment:
0 UNIVERSAL UNIVERSAL
Air Freight Prohibited: false
Not Carb Approved: false
Carb Acknowledgement Required: false
Ltl Freight Required: false
Prop 65: Unknown
Part Type: automotive
Epa: N/A
Regular Stock: false
Units Per Sku: 1
Explore more from our collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “DS18 1.5-Inch Polyimide Composite Diaphragm – For PRO-DRNSC1.5 and Universal 8Ω Compression Drivers”